کشتی فرنگی بازی های داخل سالن آسیا- وزن کشی مسابقات کشتی فرنگی برگزار شد، آغاز مسابقات از فردا
2017/09/25-20:09
349
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

کشتی فرنگی بازی های داخل سالن آسیا- وزن کشی مسابقات کشتی فرنگی برگزار شد، آغاز مسابقات از فردا

نمایندگان هر 8 وزن تیم ایران روی باسکول رفته حریفان خود را شناختند

مراسم وزن کشی رقابت های کشتی فرنگی پنجمین دوره بازی های داخل سالن آسیا در تمامی اوزان عصر امروز در شهر عشق آباد ترکمنستان برگزار شد و نمایندگان ایران روی باسکول رفته و حریفان خود را شناختند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir وضعیت جدول رقابت های فرنگی کاران کشورمان که از ساعت 9:30 فردا (سه شنبه) باید به مصاف حریفان خود بروند به شرح زیر است :

در وزن 59 کیلوگرم که 14 نفر حضور دارند، محسن حاجی پور در دور نخست به مصاف اسلام جان بهرام اف از ازبکستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی گیران افغانستان و اندونزی روبرو می شود.

در وزن 66 کیلوگرم امین سوری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با احمد داهشان از اردن کشتی می گیرد، در این وزن 13 کشتی گیر شرکت کرده اند.

 در وزن 71 کیلوگرم فرشاد بلفکه در دور اول با روسلان تساریف قهرمان آسیا از قرقیزستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده کشتی گیران اندونزی و تاجیکستان مصاف می دهد، در این وزن 12 نفر به روی باسکول رفته اند.

 در وزن 75 کیلوگرم که 17 نفر حضور دارند پژمان پشتام در دور نخست با محمد مچیک از لبنان کشتی می گیرد و در صورت شکست این حریف در دور بعد به مصاف جفرسون ماناتاد از فیلیپین می رود. 

 در وزن 80 کیلوگرم که 8 کشتی گیر شرکت کرده اند، مهدی ابراهیمی در دور نخست به مصاف آسخات دلمحمداف دارنده مدال برنز آسیا از قزاقستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی گیران ازبکستان و افغانستان روبرو می شود.

 در وزن 85 کیلوگرم سامان عزیزی در دور اول با سگلدی آنایف از ترکمنستان دیدار می کند و در صورت برتری بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران چین و قزاقستان می رود، در این وزن 10 نفر حضور دارند.

در وزن 98 کیلوگرم امیرحسین حسینی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با اصلان کولیف از ترکمنستان پیکار می کند. در این وزن 10 کشتی گیر به روی باسکول رفته اند.

در وزن 130 کیلوگرم که 16 ورزشکار حضور دارند، بهنام مهدی زاده در دور نخست با نورماخان تینالیف دارنده مدال برنز جهان، قهرمان بازی های آسیایی و قهرمان آسیا از قزاقستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران ژاپن و ترکمنستان مبارزه خواهد کرد.

کشتی فرنگی  ,بازی های داخل سالن 2017 , اخبار کشتی ایران

 

اشتراک گذاری