کشتی آزاد بازی های داخل سالن آسیا - وزن کشی چهار وزن دوم برگزار شد
2017/09/24-23:09
271
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی آزاد

کشتی آزاد بازی های داخل سالن آسیا - وزن کشی چهار وزن دوم برگزار شد

صادقی، داداش پور، اکبری و محبی حریفان خود را شناختند

مراسم وزن کشی چهار وزن دوم رقابت های کشتی آزاد پنجمین دوره بازی های داخل سالن آسیا عصر امروز در شهر عشق آباد ترکمنستان برگزار شد و نمایندگان ایران در اوزان 61 ، 70 ، 86 و 125 کیلوگرم حریفان خود را شناختند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی، وضعیت جدول نمایندگان ایران در 4 وزن دوم به شرح زیر است :

در وزن 61 کیلوگرم ایمان صادقی در دور اول با ساندیپ تومار قهرمان آسیا از هند مبارزه می کند و در صورت شکست این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران تاجیکستان و نائورو می رود، در این وزن  13 نفر شرکت کرده اند.

در وزن 70 کیلوگرم که 12 کشتی گیر به روی باسکول رفته اند، سعید داداش پور در دور نخست با گولومجان شریپوف از تاجیکستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده آدام باتیروف کشتی گیر روسی الاصل و قهرمان آسیا از بحرین و نماینده سامئو دیدار می کند.  

در وزن 86 کیلوگرم عزت اله اکبری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با لین زوشن از چین مصاف می دهد و در صورت غلبه بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی گیران تاجیکستان و ساموئو روبرو می شود، در این وزن 19 نفر حضور دارند.

در وزن 125 کیلوگرم که 16 کشتی گیر حضور دارند، یداله محبی در دور نخست به مصاف احمد الجامی از عراق می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده فرهاد آناکولوف از تاجیکستان و داوید مودزمانشویلی کشتی گیر گرجستانی الاصل و دارنده مدال نقره المپیک و برنز جهان از ازبکستان می رود.

رقابت های اوزان فوق از ساعت 9:30 فردا (دوشنبه) به وقت ایران برگزار می شود.

 کشتی آزاد ,بازی های داخل سالن 2017 آسیا, اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری