کاویانی نژاد و علیزاده فینالیست های اوزان 66 و 84 کیلوگرم قهرمانی کشتی فرنگی جوانان جهان در 4 وزن دوم
2017/08/06-18:08
427
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

کاویانی نژاد و علیزاده فینالیست های اوزان 66 و 84 کیلوگرم قهرمانی کشتی فرنگی جوانان جهان در 4 وزن دوم

میرزازاده در دیدار رده بندی وزن 120 کیلوگرم

امین کاویانی نژاد و آرمان علیزاده عبدولی به دیدار فینال رقابت های اوزان 66 و 84 کیلوگرم کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان در فنلاند راه یافتند تا بخت خود را برای کسب مدال طلا بیازمایند، این درحالی است که میرزازاده نیز در دیدار رده بندی وزن 120 کیلوگرم باید برای کسب مدال به روی تشک برود.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir نتایج نمایندگان ایران در رقابت های امروز تا دیدارهای رده بندی و فینال که در شهر تامپره فنلاند جریان دارد،به شرح زیر است :

در وزن 66 کیلوگرم امین کاویانی نژاد، پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 4 بر یک میکو پلتوکانگاس از فنلاند را شکست داد، در دور سوم در مقابل آمانتور اسماعیل اف از قرقیزستان در یک کشتی نزدیک با نتیجه 10 بر 9 به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. کاویانی نژاد در این مرحله مقابل میاخدی یاخیائف از روسیه با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد.

حریف وی در دیدار فینال مالخاز آمویان از ارمنستان است. در وزن 84 کیلوگرم آرمان علیزاده عبدولی، در دور اول با نتیجه 12 بر 3 آدرو پاجور از کشور استونی را مغلوب کرد، در دور دوم تونی متسوماکی از فنلاند را با نتیجه 9 بر یک از پیش رو برداشت، در دور سوم مقابل ولادمیر استویچف از بلغارستان با نتیجه 3 بر صفر به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد، وی در این مرحله نیز میکیتا کلیموویچ از بلاروس را با نتیجه 13 بر 3 شکست داد و به دیدار فینال راه یافت.

علیزاده در دیدار فینال به مصاف الکساندر کوماروف از روسیه می رود. در وزن 120 کیلوگرم امین میرزازاده، در دور نخست مقابل سوخروج عزیزاف از تاجیکستان با نتیجه 9 بر صفر به پیروزی رسید و در دور دوم با نتیجه 3 بر صفر آرتور ویتیتین از استونی را شکست داد، در دور سوم مقابل زویادی پاتاریدزه قهرمان دو دوره قبل رقابت های جهانی جوانان، با نتیجه 4 بر یک شکست خورد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، میرزازاده راهی گروه بازنده ها شد.

وی در این گروه با نتیجه 9 بر یک لنارد بری از رومانی را شکست داد و به دیدار رده بندی راه یافت.

میرزازاده برای کسب مدال برنز باید با گئورگی گادژینوف از روسیه کشتی بگیرد. 

در وزن 55 کیلوگرم محمد جواد رضایی، در دور نخست کنستانتین سوبولفسکی از اوکراین را با نتیجه 9 بر صفر شکست داد، در دور دوم در برابر رینات بالتاشف از قزاقستان با نتیجه 9 بر صفر به پیروزی رسید، اما در دور سوم مقابل تیگران میناسیان از ارمنستان با نتیجه 10 بر یک مغلوب شد و با توجه به  شکست این کشتی گیر در دور بعد، رضایی از دور رقابت ها کنار رفت.

در این وزن کمال از ترکیه و شارشنبکوف از قرقیزستان به دیدار فینال رسیدند.
رقابت های رده بندی و فینال 4 وزن دوم ساعاتی دیگر آغاز خواهد شد

 کشتی فرنگی جوانان – قهرمانی 2017 جوانان جهان - فنلاند

اشتراک گذاری