هر سه نماینده ایران در روز دوم قهرمانی کشتی نوجوانان آسیا در تایلند به فینال راه یافتند
2017/07/21-12:07
509
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی

هر سه نماینده ایران در روز دوم قهرمانی کشتی نوجوانان آسیا در تایلند به فینال راه یافتند

رضانژاد، مدهنی و کبیری ساعاتی دیگر برای کسب مدال طلا روی تشک خواهند رفت

فرنگی کاران نوجوان ایران پیش از فینال سه وزن دوم قهرمانی خود را جشن گرفتند

با راهیابی هر سه فرنگی کار نوجوان کشورمان به فینال روز دوم رقابت های 2017 نوجوانان آسیا که در شهر بانکوک پایتخت تایلند جریان دارد، تیم ایران قهرمانی زود هنگام خود را جشن گرفت .

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی، میلاد رضانژاد حسینوند، محسن مدهنی و علی کبیری در اوزان 50، 58 و 69 کیلوگرم با شکست حریفان خود به دیدار فینال راه یافته اند و ساعاتی دیگر برای کسب مدال طلا روی تشک خواهند رفت .

 با توجه به کسب 59 امتیاز توسط نمایندگان 7 وزن نخست ایران در روز اول این رقابت ها و حضور سه کشتی گیر دیگر در فینال مسابقات روز دوم، قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در این مسابقات مسجل شد.

نتایج کشتی گیران کشورمان در روز دوم این مسابقات به شرح زیر است:
در وزن 50 کیلوگرم میلاد رضانژاد حسینوند، در مبارزه نخست با نتیجه 9 بر 2 کشتی گیر هندی را شکست داد ، در دور بعد مقابل حریفی از کشور کره جنوبی با نتیجه 8 بر صفر به پیروزی رسید و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه 2 بر صفر کشتی گیر ژاپنی را شکست داد و به دیدار فینال رسید.

وی در این دیدار به مصاف کشتی گیری از کشور قرقیزستان می رود.

در وزن 58 کیلوگرم محسن مدهنی، پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل کشتی گیر تاجیکستانی با نتیجه 8 بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد، در این مرحله نیز با نتیجه 4 بر 2 کشتی گیر ژاپنی را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت.

مدهنی برای کسب مدال طلا به مصاف نماینده کشور قزاقستان می رود.

در وزن 69 کیلوگرم علی کبیری، در دور اول با نتیجه 9 بر صفر کشتی گیر هندی را شکست داد، در دور دوم مقابل نماینده کره جنوبی با نتیجه 8 بر صفربه پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی راه یافت، در این مرحله نیز بانتیجه 6 بر 5 از سد کشتی گیر ترکمنستانی گذشت و راهی دیدار فینال شد.

حریف وی در دیدار فینال کشتی گیری از کشور چین است.

کشتی فرنگی نوجوانان – قهرمانی 2017 آسیا - تایلند

اشتراک گذاری