نفرات برتر 5 وزن نخست انتخابی نهایی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان مشخص شدند
2018/05/10-23:05
91
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی کشتی آزاد

نفرات برتر 5 وزن نخست انتخابی نهایی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان مشخص شدند

رقابت های پایانی 5 وزن دوم عصر فردا جمعه برگزار می شود

رقابت های پایانی 5 وزن اول انتخابی نهایی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی عصر امروز (پنج شنبه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و نفرات برتر آنها مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی در پایان این رقابت ها و در کشتی آزاد رضا اطری در وزن 57 کیلوگرم، حسن مرداقلی در 65 ، مصطفی حسین خانی در 74 ، حسن یزدانی در 86 و علیرضا کریمی در وزن 92 کیلوگرم به عنوان نخست دست یافتند.

در کشتی فرنگی نیز مهرداد مردانی در وزن 60 کیلوگرم، محمدرضا گرایی در 67 ، پژمان پشتام در 77 ، علی اکبر حیدری در 97 و مهدی نوری در وزن 130 کیلوگرم به عنوان قهرمانی رسیدند.
نتایج دیدارهای فینال این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

57 کیلوگرم:
فینال اول: رضا اطری (مازندران) 5 – مهران رضا زاده (مازندران) 4
فینال دوم: رضا اطری (مازندران) 4- مهران رضا زاده (مازندران) 1

65 کیلوگرم: 
فینال دوم: حسن مرادقلی (تهران) 4– مهران نصیری (مازندران) 3
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): حسن مرادقلی (تهران) 2 – مهران نصیری (مازندران) صفر)

74 کیلوگرم:
فینال اول: مصطفی حسین خانی (تهران) 4 - سعید داداش پور (تهران) صفر
فینال دوم: سعید داداش پور، برنده 2- مصطفی حسین خانی (تهران) 2
فینال سوم: مصطفی حسین خانی (تهران) 7- سعید داداش پور (مازندران) 2

86 کیلوگرم:
فینال دوم: حسن یزدانی (مازندران) 5 – کامران قاسم پور (مازندران) صفر
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): حسن یزدانی (مازندران) 8 – کامران قاسم پور (مازندران) 2)

در وزن 92 کیلوگرم با توجه به مصوبه شورای فنی مسابقات دو از 3 برگزار نشد و علیرضا کریمی از البرز با شکست تمامی حریفان، عنوان نخست این وزن را به دست آورد. 

کشتی فرنگی:

60 کیلوگرم:
فینال دوم : مهرداد مردانی (خوزستان) 5– محمد فقیری (توابع تهران) 2
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): مهرداد مردانی (خوزستان) 4- محمد فقیری (توابع تهران) صفر)

67 کیلوگرم:
فینال دوم : محمدرضا گرایی (فارس) 9– حامد تاب (خوزستان) 1
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): محمدرضا گرایی (فارس) 6 – حامد تاب (خوزستان) 3)

وزن 77 کیلوگرم:
فینال دوم: پژمان پشتام (تهران) 5 محمدعلی گرایی (فارس) 2 
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): پژمان پشتام (تهران) 9 – محمدعلی گرایی (فارس) 2)

97 کیلوگرم:
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): علی اکبر حیدری (قم) 6 – امیرحسین حسینی (مازندران) صفر)
در این وزن با توجه به مصدومیت حسینی فینال دوم برگزار نشد و علی اکبر حیدری به عنوان نفر نخست معرفی شد.

130 کیلوگرم:
فینال دوم: شهاب قوره جیلی (تهران) 2- مهدی نوری  (اردبیل) 1
فینال سوم: مهدی نوری (اردبیل) 5- شهاب قوره جیلی (تهران) 1
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی: شهاب قوره جیلی (تهران) صفر – مهدی نوری (اردبیل) 4 )

 انتخابی نهایی تیم های ملی کشتی,پایگاه خبری اخبار کشتی ایران

اشتراک گذاری