دو مدال طلا و چهار برنز دستاورد نمایندگان کشتی ایران در جایزه بزرگ گرجستان
2017/06/11-23:06
448
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی فرنگی کشتی آزاد

دو مدال طلا و چهار برنز دستاورد نمایندگان کشتی ایران در جایزه بزرگ گرجستان

در روز دوم در کشتی آزاد عبادی طلایی شد و امیری برنز گرفت در کشتی فرنگی هم عزیزی صاحب مدال برنز شد

امروز یکشنبه، در روز دوم رقابت های بین المللی جایزه بزرگ گرجستان جمال عبادی به مدال طلای وزن 70 کیلوگرم کشتی آزاد دست یافت و امیررضا امیری در 125 کیلوگرم آزاد و سامان عزیزی در 75 کیلوگرم کشتی فرنگی صاحب مدال برنز شدند تا در مجموع نمایندگان کشتی ایران در این دوره از رقابت ها با دو مدال طلا و 4 برنز به کار خود پایان دهند.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی  نتایج نمایندگان کشورمان در روز دوم به شرح زیر است:
در کشتی آزاد و در وزن 70 کیلوگرم جمال عبادی، با شکست دادن کشتی گیرانی از کشور آذربایجان، به دیدار فینال راه یافت و در این مسابقه هم کشتی گیر گرجستانی را مغلوب کرد و صاحب مدال طلا شد.
در وزن 125 کیلوگرم امیررضا امیری، در مبارزه نخست مقابل کشتی گیر ارمنستانی به پیروزی رسید، اما در مرحله نیمه نهایی برابر نماینده کشور مجارستان شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.

وی در این مسابقه کشتی گیری از کشور لهستان را مغلوب کرد و به مدال برنز دست یافت.

در وزن 86 کیلوگرم محمدجواد ابراهیمی، در کشتی نخست حریفی از لهستان را شکست داد، اما در دور بعد مقابل حریف خود مغلوب شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

در کشتی فرنگی در وزن 75 کیلوگرم پیام بویری، در کشتی نخست مقابل نماینده کشور گرجستان مغلوب شد و از دور رقابت ها کنار رفت.
در وزن 85 کیلوگرم سامان عزیزی مقابل نماینده کشور آمریکا مغلوب شد، اما با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال وی راهی گروه بازنده ها شد و با پیروزی بر حریف خود در این مرحله، به دیدار رده بندی راه یافت و با پیروزی مقابل کشتی گیر گرجستانی نفر سوم اروپا صاحب مدال برنز شد.
در وزن 130 کیلوگرم امیر قاسمی منجزی، مقابل نماینده بلاروس شکست خورد و راهی دیدار شانس مجدد شد، اما در این مسابقه نیز مقابل کشتی گیر گرجستانی مغلوب و حذف شد.
در روز نخست این مسابقات مجتبی گلیج در وزن 97 کیلوگرم کشتی آزاد به مدال طلا رسید و مصیب اکبری و امیرحسین حسینی در اوزان 59 و 97 کیلوگرم کشتی فرنگی صاحب مدال برنز شدند.

جایزه بزرگ گرجستان – بالاوادزه – کشتی آزاد و فرنگی

اشتراک گذاری