ایران در 4 وزن نخست جهانی جوانان، با 2 برنز امامی و متقی نیا به کار خود پایان داد
2017/08/02-12:08
479
پایگاه خبری اخبار کشتی ایران
عزیزاله اطاعتی
دسته بندی خبر : کشتی آزاد

ایران در 4 وزن نخست جهانی جوانان، با 2 برنز امامی و متقی نیا به کار خود پایان داد

نصری، حسینی، بذری و حسن زاده از فردا صبح در 4 وزن دوم روی تشک خواهند رفت

در پایان رقابت ها 4 وزن نخست قهرمانی کشتی آزاد جوانان جهان که امروز سه شنبه در شهر تامپره فنلاند برگزار شد یونس امامی و محمد متقی نیا در اوزان 60 و 74 کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند، علیرضاسرلک در 50 کیلوگرم هفتم شد و دانیال شریعتی در 96 کیلوگرم در رده چهاردهم قرار گرفت .

به گزارش پایگاه خبری اخبار کشتی ایران www.iwn.ir و به نقل از فدراسیون کشتی، این رقابت ها فردا صبح از ساعت 11:30 با مسابقات 4 وزن دوم دنبال خواهد شد و برای تیم ایران به ترتیب نصری، حسینی، بذری و حسن زاده در اوزان 55، 66 ، 84 و 120 کیلوگرم به روی تشک خواهند رفت .

نتایج رقابت های نمایندگان ایران در 4 وزن نخست کشتی آزاد جوانان 2017 جهان در فنلاند به شرح زیر است:

در وزن 60 کیلوگرم یونس امامی، بعد از استراحت در دور اول در دور دوم در مصاف با کریستوفر میکزاک از کانادا با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید، در دور سوم نیز با نتیجه 12 بر 2 از سد عباس رحمان اف از ازبکستان به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد، وی در این مرحله مقابل عبداله احمداف از روسیه با نتیجه 6 بر 5 شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.

امامی در این دیدار با نتیجه 10 بر صفر اریگلت پریزرینی از آلبانی را مغلوب کرد و صاحب مدال برنز شد. در وزن 74 کیلوگرم محمد متقی نیا در دور نخست با نتیجه 5 بر صفر حمدی مصطفی از مصر را مغلوب کرد، در دور دوم اخساربک گولایف از کشور اسلواکی را از پیش رو برداشت، اما در دور سوم مقابل مارک جان هال از آمریکا با نتیجه 10 بر صفر مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، راهی گروه بازنده ها شد.

وی در این گروه با نتیجه 6 بر 3 مقابل رادیک والیف از روسیه به پیروزی رسید و به دیدار رده بندی راه یافت. متقی نیا برای کسب مدال برنز به مصاف موهامت کوچوک ایلدریم از ترکیه رفت و با نتیجه 11 بر صفر از سدی وی گذشت و به مدال برنز رسید.

در وزن 50 کیلوگرم علیرضا سرلک، در دور اول مقابل ریوتا ساکورای از ژاپن با نتیجه 10 بر صفر به پیروز رسید وی در دور دوم مقابل اصلان مینکالوف از روسیه با نتیجه 14 بر 7 شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر روس در مرحله بعد، سرلک از دور رقابت ها کنار رفت و هفتم شد.  در وزن 96 کیلوگرم دانیال شریعتی نیا، پس از استراحت در مسابقه اول در دور دوم مقابل کولین رایموند مورا از آمریکا با نتیجه 10 بر 5 شکست خورد و با توجه به شکست کشتی گیر آمریکایی در مراحل بعدی، شریعتی نیا حذف شد و در جایگاه چهاردهم ایستاد.  کشتی آزاد – قهرمانی جوانان 2017 جهان در فنلاند

اشتراک گذاری